Kicsit pörgős lett ez a rövid hét, és még nincs vége.
Kicsit kettősségben vagyok, mert felbukkant egy határozott igény (társadalmat tekintve sejtszinten) némi szemléletváltásra (mondhatni paradigmaváltásra, de ez olyan nagy szó, ha csak az egyénre vetítjük). A kettősség pedig abban áll, hogy
1, saját magamban el kell rendezni, hiszen változtatást és odafigyelést igényel
2, a környezetemmel el kell rendezni, hiszen alkalmazkodniuk kell az esetleges változásokhoz.
3, mindenkinek a kényelmét és megszokásait le kell küzdenem, mert egyelőre csak bennem merült fel az igény.
4, végig kell gondolnom, lehet-e ez a változás folyamatos, és hogyan. Nekem talán jobb lenne egycsapásra (mint kidobni valamit, ami használaton kívülre kerül), de nem vagyok egyedül.

1 megjegyzés:
A cikk tényleg nem hülyeség :) A többihez nem tudok érdemben hozzászólni, de mindenképp drukkolok :)
Megjegyzés küldése