2014. február 27., csütörtök

minden eladó

Ma elárultak.
Még fáj.
Ennyi.

5 megjegyzés:

kovtama írta...

:(:( Szarni rá, de még is milyen nehéz nem foglalkozni vele :(:(

Aliana írta...

*ölel*

Béb írta...

*ölelés*

Csillagihar írta...

Köszi lányok. tudom, hogy mit kellene tenni, de nagyon nehéz. Munkahelyen történt és nehéz utána ugyanúgy mosolyogni.

Aliana írta...
Ezt a megjegyzést eltávolította a szerző.