"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
:(:( Szarni rá, de még is milyen nehéz nem foglalkozni vele :(:(
*ölel*
*ölelés*
Köszi lányok. tudom, hogy mit kellene tenni, de nagyon nehéz. Munkahelyen történt és nehéz utána ugyanúgy mosolyogni.
Megjegyzés küldése
5 megjegyzés:
:(:( Szarni rá, de még is milyen nehéz nem foglalkozni vele :(:(
*ölel*
*ölelés*
Köszi lányok. tudom, hogy mit kellene tenni, de nagyon nehéz. Munkahelyen történt és nehéz utána ugyanúgy mosolyogni.
Megjegyzés küldése