Tegnap ünnepeltük apu 89. születésnapját.
Többek között ezzel a tortával is:
Ma pedig kaptam 2 sms-t...
Az első azt adta hírül, hogy a fogadott hugom édesapja meghalt tegnap este.
A második azt, hogy az unokabátyámnak megszületett a pici lánya.
Tényleg van olyan, hogy egyik szemem sír, a másik meg nevet.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése