2014. január 27., hétfő

alkalmak

Tegnap ünnepeltük apu 89. születésnapját.
Többek között ezzel a tortával is:



Ma pedig kaptam 2 sms-t...
Az első azt adta hírül, hogy a fogadott hugom édesapja meghalt tegnap este.
A második azt, hogy az unokabátyámnak megszületett a pici lánya.

Tényleg van olyan, hogy egyik szemem sír, a másik meg nevet.

Nincsenek megjegyzések: