"Tudom, ki vagyok, és nem zavar, kinek látszom" Funktasztikus
És kicserélte? :)
simán. Még meg is nézte, hogy a másik rendesen van-e ragasztva.
Az jó :)
Megjegyzés küldése
3 megjegyzés:
És kicserélte? :)
simán. Még meg is nézte, hogy a másik rendesen van-e ragasztva.
Az jó :)
Megjegyzés küldése