2013. november 6., szerda

reklamál

-Jó napot kívánok. Segíthetek?
-Igen, hoztam ezt a könyvet, szeretném kicserélni.
-Mire?! :O :O
-Egy JÓL ragasztott példányra.
-Jaaaaaaaa! :D



 

3 megjegyzés:

Aliana írta...

És kicserélte? :)

Csillagvihar írta...

simán. Még meg is nézte, hogy a másik rendesen van-e ragasztva.

Aliana írta...

Az jó :)