Egyszerűen kerékfóbiám van. Konkrétan autókerék-fóbiám.
Annak idején majd' egy évig úgy indulhattam, hogy ellenőriznem kellett a keréknyomást, és csak remélhettem, hogy munkaidő végére nem enged le teljesen.
Többször sikerült az alufelnit elkátyúznom úgy, hogy kattogott a kerék.
Vizsgáztatás előtt a szervízben tönkrebacták egy téli gumimat, most megy az iszapbirkó, hogy legalább egy használtat fizessenek.
Hét elején kisfalunk felett le kellett állnom, mert defektet kaptam, és szétforgácsoltam a jobb hátsó kerekem.
Élet lecserélte a téli gumikra, de ahhoz meg hozzáütődött valami, így ma reggel nem tudtam időben indulni, és buszoznom kellett.
Ez van.
1 megjegyzés:
Nekünk is már a téli van fent, mert a jobb első szerencsétlenül találkozott egy padkával és úgy szakadt, hogy javíthatatlan.
Megjegyzés küldése