2013. szeptember 27., péntek

Fóbia

Egyszerűen kerékfóbiám van. Konkrétan autókerék-fóbiám.

Annak idején majd' egy évig úgy indulhattam, hogy ellenőriznem kellett a keréknyomást, és csak remélhettem, hogy munkaidő végére nem enged le teljesen.
Többször sikerült az alufelnit elkátyúznom úgy, hogy kattogott a kerék.
Vizsgáztatás előtt a szervízben tönkrebacták egy téli gumimat, most megy az iszapbirkó, hogy legalább egy használtat fizessenek.
Hét elején kisfalunk felett le kellett állnom, mert defektet kaptam, és szétforgácsoltam a jobb hátsó kerekem.
Élet lecserélte a téli gumikra, de ahhoz meg hozzáütődött valami, így ma reggel nem tudtam időben indulni, és buszoznom kellett.

Ez van.



1 megjegyzés:

Aliana írta...

Nekünk is már a téli van fent, mert a jobb első szerencsétlenül találkozott egy padkával és úgy szakadt, hogy javíthatatlan.