2013. szeptember 16., hétfő

:)

Én szeretem ezt.
Az asztalon a gépem mellett szunnyad egy cirnyó.
A széken a székem mellett mosakodik egy másik cirnyó.
A lábamnál az asztal alatt szuszog egy kutty.
Idilli.

1 megjegyzés:

Aliana írta...

Valóban jól hangzik :)