Mindig van ok a maradásra. Lehet, hogy gyakran mást mondok, de mindig reális okaim vannak.
Ha most megkérdezné valaki, hogy miért nem léceltem még le erről a kis rántotthúsformájú földdarabról, akkor azt mondanám:
mert sehol, de sehol, egyetlen más országban sem lehetne megoldani, hogy a népkerti tó melletti színpadon Hobo és bandája előadja igazán Hobósan, Póka Egonosan és bandásan a Vadászat-ot, hogy Élettel összebújva hallgassam, és 2 óra alatt minden porcikám a 0 töltöttségi szintről eljusson a 100-as körbe.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése