Most meg nem jó, hogy nem veszhetek el, hanem állandóan magamat kell keresnem, találnom, Münchausen báróként ki kell rángatnom magam a sárból. De megteszem, mert ügyes vagyok.
Most egyedül érzem magam (gyerekek jelen helyzetben nem tényezők), ráadásul egy szar érzelmi, döntési helyzet, és egy hosszú, fájdalmas beszélgetés után állt
Ha nincs melletted senki, akkor legalább tudod, hogy csak magadra számíthatsz, és adott esetben leordíthatod a polcszerelőt, a csapszerelőt, a festőt, ha késik, ha nem csinálja, ha szarul csinálja, és ötvenszer rátelefonálhatsz, és anyázhatsz és fenyegetőzhetsz, hogy nem fizetsz, hogy mást keresel.
Hiányzik az ebédlőasztalom, a szokott rendetlenségem, a normális fürdőszobám, a nemsárgafoltos mosdókagylóm, a nappalim, a lányom lelkibékéje és a sajátom. Ez a mostani helyzet, bár kezdek úrrá lenni a káoszon, egyre távolabb viszi tőlem az otthont, mint olyat. Én ezt nem fogom jobban szeretni attól, hogy a saját munkám van benne. Én ezt most kezdtem el gyűlölni. Igen, ma 2013.08.15-én, csütörtökön.
A kérdés, hogy valóban jó-e, ha egy nő rájön, milyen rohadt nagy ereje van, ha muszáj? Hogy ki kell-e hozni azt az erőt, amivel hegyeket, házakat, egy egész életet meg lehet rázni.
Jó-e ez a nőnek?
Jó-e ez a férfinak?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése