Annyira jól sikerült az új tankönyvrendelési, elosztási rendszer bevezetése, hogy az iskola nem tudja megmondani, mikor lesznek könyvek, egyáltalán szeptemberben megkapjuk-e a könyveket, nekünk, szülőknek mennyibe fog ez kerülni, és hogyan, mikor kell fizetni.
Na, kedves Rózsám, erre is azt mondod, hogy zökkenőmentes átállás?!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése