De lehet, hogy holnap egy igazi, olasz mamma tér be hozzánk.
Be vagyok tojva.
Főleg, mert ebben a hidegben úgy lelassultam, hogy tébláb, mint az őszi légy, úgyhogy ebéden kívül ma semmit nem sikerült megcsinálni.
És még esett is.
Viszont nagy zenét mutatott ma a gyerkőc:
Imádom az eredetit is, de a jó akusztikus feldolgozások mindig jobban elérik a lelkemség.
1 megjegyzés:
:-)) nekem is a gyerekek mutatnak jó zenéket, amik aztán a kedvenceim lesznek.:-)
Megjegyzés küldése