2013. május 25., szombat

Mamma

Nem parázok, amikor anyuék, vagy anyósomék jönnek hozzánk.
De lehet, hogy holnap egy igazi, olasz mamma tér be hozzánk.
Be vagyok tojva.
Főleg, mert ebben a hidegben úgy lelassultam, hogy tébláb, mint az őszi légy, úgyhogy ebéden kívül ma semmit nem sikerült megcsinálni.
És még esett is.

Viszont nagy zenét mutatott ma a gyerkőc:


Imádom az eredetit is, de a jó akusztikus feldolgozások mindig jobban elérik a lelkemség.

1 megjegyzés:

skyppy írta...

:-)) nekem is a gyerekek mutatnak jó zenéket, amik aztán a kedvenceim lesznek.:-)