Amikor cica beteg lett, és egyik öntudatlan kisrohamos görcs követte a másikat 3x, 4x is, egyik reggel, már menni kellett volna, én meg még mindig a kis görcsölő szőrgombócot öleltem, őt akartam biztonságban tartani.
Tudod akkor az jutott az eszembe, hogy Istentenyerén élhettem, amikor a gyerekeim picik és kicsik voltak.
2 vetélés után született 2 terhességből 2 egészséges gyerekem. Akikkel végigjártuk a "kötelező" gyerekbetegségeket becsülettel, de akiknél soha nem kellett kétségbeesve válaszokat keresnünk ijesztő miértekre.
Hálás vagyok ezért, és örökké hálás is leszek.
És meggyőződésem, hogy minden gyerek szupergyerek, csak sokan többet várnak el tőlük, mint a saját szuperségük. Mert sokan a SAJÁT szuperségüket is rajtuk akarják bevasalni.
És ezt olyan elszántan teszik, hogy elfelejtik a gyerek alanyi önjogát a különbejáratú, senkiével össze nem hasonlítható szuperségre.
Szuperzöld?
1 megjegyzés:
kicsit osszeszorult a szivem ahogy olvaslak ....
Megjegyzés küldése