2012. november 15., csütörtök

voltam

Jelentem, öcsibocibecsszó beváltva, voltam orvosnál.
Atipusos fertőzésem van, akármi nem gyógyítja (magyar gyerek nem pálya neki), válogatott gyógyszert kaptam rá (dokibá maga válogatta).
Ráadásul Bioparoxot is kell tolnom, 4 napig napi 4X  4 puffot (inhalálós gyógyi). Az első adag 2 puffig sikerült, mert muszáj hozzászoknom, annyira gyalázatos az íze. De legalább nem hánytam ki a vacsorát mert nem lett több kettőnél.


3 megjegyzés:

Csillagvihar írta...

Megjegyzem, mindig ráfaragok, hogy elolvasom, mit kell tudni a gyógyszerről, onnan kezdve, hogy "milyen betegségre", odáig, hogy
"Nem gyakori mellékhatások (100 kezelt betegből kevesebb, mint 1-nél és 1000 kezelt betegből több, mint 1-nél)"

Macsek írta...

gyógyulj mielőbb! Nem pálya bioparoxot szopogatni vacsora helyett ( mondja ezt fogatlan macska..)

Aliana írta...

Jobbulást-gyúgyulást!