Atipusos fertőzésem van, akármi nem gyógyítja (magyar gyerek nem pálya neki), válogatott gyógyszert kaptam rá (dokibá maga válogatta).
Ráadásul Bioparoxot is kell tolnom, 4 napig napi 4X 4 puffot (inhalálós gyógyi). Az első adag 2 puffig sikerült, mert muszáj hozzászoknom, annyira gyalázatos az íze. De legalább nem hánytam ki a vacsorát
3 megjegyzés:
Megjegyzem, mindig ráfaragok, hogy elolvasom, mit kell tudni a gyógyszerről, onnan kezdve, hogy "milyen betegségre", odáig, hogy
"Nem gyakori mellékhatások (100 kezelt betegből kevesebb, mint 1-nél és 1000 kezelt betegből több, mint 1-nél)"
gyógyulj mielőbb! Nem pálya bioparoxot szopogatni vacsora helyett ( mondja ezt fogatlan macska..)
Jobbulást-gyúgyulást!
Megjegyzés küldése