Viccesnek gondolod, hogy reggel félkómában a nappali kanapéján bohókásan kergülő macskára rászólsz, hogy ne kaparjon annyira, úgysem talál egeret.
Pedig nem ez a vicces.
A vicces, amikor fél perc múlva előkerül a széttúrt párnák közül, szájában egy egérrel.
Bár ez is csak mostanra, estére lett mókás.
3 megjegyzés:
:D:D:D Köszi, ez jó volt ezen az esős reggelen.
:))) hát ezzzz..:)
:-D
Megjegyzés küldése