2012. október 26., péntek

Vicces?

Viccesnek gondolod, hogy reggel félkómában a nappali kanapéján bohókásan kergülő macskára rászólsz, hogy ne kaparjon annyira, úgysem talál egeret.

Pedig nem ez a vicces.

A vicces, amikor fél perc múlva előkerül a széttúrt párnák közül, szájában egy egérrel.

Bár ez is csak mostanra, estére lett mókás.

3 megjegyzés:

kovtama írta...

:D:D:D Köszi, ez jó volt ezen az esős reggelen.

mnéni írta...

:))) hát ezzzz..:)

Béb írta...

:-D