2012. október 27., szombat

könyvek

Nagyon szeretek olvasni.
De érdekes, hogy valahogy tipusonként legtöbbször egy-egy sorozat ragad meg, azok is ráérzés alapon, a többi  meg tőlem mehet a levesbe.
Más univerzumosból a Korongvilág.
Varázslósból a Harry Potter.
Vámpírosból a Vámpírakadémia.
Tündéresből a Tündérkrónikák

Ezzel együtt minden sorozatnál szükségem van arra, hogy az egyes kötetek valami normális, emészthető módon lezáródjanak. Mert ez kell ahhoz, hogy bírjam kivárni, míg a következő kötet megjelenik. Valahogy úgy, ahogy Potteréknél 1 könyv =  1 tanév.
És sajna, a tündérkrónikák nem így zajlott. De szerencse a hülyeségben, hogy a 3. kötet végébe beleolvastam, így láttam, hogy "egyik lábam itt a másik ott" alapon szinte sztori közben csókolom, "folytatjuk". És már a 3. kötetre is bazi sokat kellett várni... HÖRR,
Szóval szépen olvasatlan eltettem a 3. könyvet, és szépen kiböjtöltem az 1 évet, amibe belefért egy kiadóváltás, és a fennmaradó  2 kötet.
Amiket egyszerre beszereztem és a 3 könyvet néhány nap és éjszaka alatt megrágtam.

Most is szerettem.

A tündérekkel meg vigyázni. Nem úgy tündériek, ahogy azt gyerekkorodban mesélték. Megbízhatatlan társaság. :)

Nincsenek megjegyzések: