Nagyon szeretek olvasni.
De érdekes, hogy valahogy tipusonként legtöbbször egy-egy sorozat ragad meg, azok is ráérzés alapon, a többi meg tőlem mehet a levesbe.
Más univerzumosból a Korongvilág.
Varázslósból a Harry Potter.
Vámpírosból a Vámpírakadémia.
Tündéresből a Tündérkrónikák
Ezzel együtt minden sorozatnál szükségem van arra, hogy az egyes kötetek valami normális, emészthető módon lezáródjanak. Mert ez kell ahhoz, hogy bírjam kivárni, míg a következő kötet megjelenik. Valahogy úgy, ahogy Potteréknél 1 könyv = 1 tanév.
És sajna, a tündérkrónikák nem így zajlott. De szerencse a hülyeségben, hogy a 3. kötet végébe beleolvastam, így láttam, hogy "egyik lábam itt a másik ott" alapon szinte sztori közben csókolom, "folytatjuk". És már a 3. kötetre is bazi sokat kellett várni... HÖRR,
Szóval szépen olvasatlan eltettem a 3. könyvet, és szépen kiböjtöltem az 1 évet, amibe belefért egy kiadóváltás, és a fennmaradó 2 kötet.
Amiket egyszerre beszereztem és a 3 könyvet néhány nap és éjszaka alatt megrágtam.
Most is szerettem.
A tündérekkel meg vigyázni. Nem úgy tündériek, ahogy azt gyerekkorodban mesélték. Megbízhatatlan társaság. :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése